Áda & Kobylka

ÁDA & KOBYLKA Dvě přerovské legendy už se potkaly v projektech Massola, Zabloudil nebo SKLO, odehráli řadu společných triphop a drum’n’bass DJsetů – ale na OakFestu zahrají historicky první společný set v kombinaci saxofon & bicí! Můžete očekávat energické plochy a nájezdy noise saxofonu, podpořené tanečními rytmy a elektronickými loopy.

ÁDA – safoxon Přerovská legenda už od nepaměti obsluhuje saxofon (nebo bass klarinet) v desítkách skupin a projektů – Betonová zahrada, Černý potkan, Zabloudil, Massola, SKLO, Otloukánek, Strakův pojízdný cirkus, MaraTons a mnoha dalších – a můžete ho znát i jako triphopového nebo drum’n’bassového DJe.

KOBYLKA – bicí, elektronika V letech 1991-1998 člen projektu Zabloudil, v roce 2000 nastartoval s Allekim jako první u nás projekt spojení DJe a živých bicích. Od té doby svými live improvizacemi doprovází mnoho DJs a projektů v širokém spektru taneční hudby od techna přes house, drum’n’bass, jungle, EDM, disco, breakbeat až k tech-house. Aktuálně Zabloudil/a, Audio Noise, Aural/Audio nebo The Jaykobs.