Illegal Illusion

O kapele

Na pohřební hostině kapely Bacteria vystoupili z dortu roku 95  dvě dočasně kudrnaté pohřební svíčky : Jiří a Bota (a nějací lidi s omezenou garanční dobou). Věštba zní jasně : „Slunce vyjde s bratry“

Za chvalozpěvu (kritiky) na první demo (Thread-1996) natáčejí tihle všichni nesmělé album SHY(1997), zavraždili 13 nevinných skladeb provinčním zvukem a rozloučili se s „nečerstvými“. Koupená kritika váhá jestli je tohle album dostatečně nesmělé.

Svíčky držej, „čerství“ střídaj „nečerstvé“, ego stíní kudrnatým, kadeře ustupují aerodynamice, ti dva z dortu a jedno opravdové  UFO stihnou vydat dvě EP – „a.m.DIODE“ (2000) a live nahrávku „LIVEring in..“(2000), objet Y2K1 Tour s Barricade (2001), Y2K2 tour taky s Barricade (2002), kde?-celou republiku, Slovensko a Polsko – to je jasný. Jasný je i to , že stihnou zničit 3 auta a jedno UFO

Svíčky držej, „čerství“ střídaj „nečerstvé“ a Ufouna střídá Panna. Jsou tedˇdvě – doživotní. Dvě panny s jednou Botou. Zapomenutá rokenrolová nespravedlnost! Doteď vydávali pro kritiku, odteď už jen pro prachy. Vychází album „Day Conting, Night Counting“ (2003) a nic už nebude jako dřív. Ilužn-mánie začala….. ilegálně!

Slunce vyšlo ale bratři nikde,…Nabuzení vlastními egy jdou ty Dvě a Ta stvořit vlastního Seržanta Pepře do vlastního královského studia na vlastním konci světa. Seržant je stejně zbytečně přeceňován a málem z toho bylo Let It Be. Historicky je fajn že se nepozabíjeli,…historicky je fajn, že to bylo hysterický. Jednu z pannen trpící nedostatkem testosteronu a slov pohltilo zpět malé město a dvě svíčky z dortu čumí směrem k Brnu.

Bratři Mickiii a Mateo přicházejí ze zálohy (2006), věštba se naplnila a barvy mají poprvé opravdové barvy. Vychází album „Under The True Color“ (2007) a pod opravdovýma barvama vyrážejí na Broken Plan Tour s krásnými Anime a na BoomFest Tour do země Tater,  kanadských angličanů a rozmazaných fotek.

Something Rotten Tour (2008) s hUSA hrajíc mezi minami, bylo definitivní oslavou všeho, co lze u savců oslavit. Všechna města byla znásilněna, ženy vypleněny a majetek přepájen…nic už nebude jako dřív!

Ted si říkaj „vlasy/pleš/vlasy/pleš“ a vysílají z „roku min“(2008) své jednohlasé „VETO“ na asfaltové placce Hvězdnou Brankou u Opavy přímo mezi  dvatisícedevět Únorů (2009) . Teď je jasný, kdo tu nosí kalhoty…..a kde… a s kým…a tak..!

Jaké to je, mít svou kompilaci, pro „Y.profucktion“? Tu co všichni vydaj, schválej, ale né moc, a nebo jo, takový ten cecík, po němž všichni touží a řeší ho ( jasan že i ženský – silikon, silesia,.. ) Áááno, tak tenhle“únor bílý, sílí pole,…. p_čo vole“ (demo 2010) hodili zpátky mezi ovce a ryby, hejna a stáda, čůry z ryb a raky, taky Kapesní Vlaky ,…prostě tý svý Můze do xichtu a vrátili se k těm svým kejtrám za rohem. Ke své špíně. Ke svýmu Úplňku (Fullmoon mag no.24). Nepodlazení. Nepotatoovaní. Nepomamoovaní. Nepobabičkoovaní. Nepodědečkoovaní…. Ke svým Věcem Po Mrtvých (Things After Death 2012) se svou Vlajkou Venuše (Venus Flag Rec.) připravení na veřejný linče víc, než kdykoliv předtím. A pak, kdo tu ma malý uši. Tak jo,…

Členové kapely

  • Jiří Bialík (vocal, guitar)
  • Matěj Kuděla (guitar)
  • Michal Kuděla (bass)
  • Michal Sobotka (drums)

Linky

“Komplikovanější než návod k japonskému videu, ale nesmírně uhrančivá, opojná, tvrdá…. když už ohluchnout, tak z tohohle!”

2018-04-20T01:01:27+00:00