Loading...
Info2022-03-13T18:25:32+00:00

10.ročník Oakfestu

Dva roky po sobě jedeme v Covid režimu, ale nevynechali jsme. Rok 2020 byl jen jednodenní, protože se nesmělo spát venku 🙂 Rok 2021 jsme nakonec dali v plném rozsahu, jen jsme museli vypustit zahraniční kapely. Plány na rok 2022 zatím ničím nelimitujeme.

Termín 10. a 11. 6. 2022 jsme vybrali jako tradičně. Je to 2 týden v červnu, znovu jsme oslovili ty, kteří nemohli přijet kvůli viru C19 a vybíráme novÝ line up dle nejlepšího svědomí.

TRADIČNĚ CCA 25 INTERPRETŮ. (Program) KAPELY, PROJEKTY, SLAM BATTLE  POETRY, ČTENÍ A GALERIE. FIRE SHOW, TRIAL, ŽONGLOVÁNÍ. NA DVOU STAGE A V SOBOTU NAVÍC STAN S DOPROVODNÝM PROGRAMEM.

JAKO VŽDY, JEDEME V EKO PROVOZU (TŘÍDÍME A SERVÍRUJEME NA VLASTNÍ OPRAVDOVÝ OMYVATELNÝ NÁDOBÍ), VEGE I MASITÉ, Z UDÍRNY, TEPLÉ I STUDENÉ JÍDLO. PIVKO ATD. DOMÁCÍ BIO LIMOŠKY A NAŠE NEZAPOMENUTELNĚ VYMAZLENÉ SNÍDANĚ, DOMÁCÍ PEČENÉ SLADKOSTI, POMAZÁNKY NA ČERSTVÝ CHLEBA, POLEVKY A JINÉ VYPROŠŤOVÁKY, TA NEJLEPŠÍ KÁVA A ČAJE… NO SAMÉ MŇAMKY

Začínáme v pátek 10.6. v 16:00 !!!

Pro ty, kteří přijedou auty, máme vyhrazený parkoviště mimo obec, dojeďte autem až na bránu, tam vám řeknou co a jak.

První hodina je happy hour na pívo za dvacku.

Tím chceme podpořit první kapely, ať mají publikum, není nic horšího než hrát pro nikoho. Takže se nikde po práci neflákejte a přijďte rovnou k nám pls.

První koncert začíná už v 17:00.

Střídáme zase dvě stage tak, aby na sebe koncerty navazovaly.

Naživo s ozvučením hrajeme až do 2:00 ranní – víc nám vyhláška nedovolí, ale do té doby pošlapeme jak nejvíc to půjde.

Pak se hned přesouváme k táboráku, který bude sloužit nejen jako noční “vytápění” areálu, ale také jako místo, kdy se bude v noci hrát, berte bubny, bubnovačka je povolená. Obsluha z okna pojede až do posledního zájemce.

Kdo bude unavený, tak může rozhodit stan a vyspat do růžova. Stanové městečko je přímo v areálu, neplatí se za něj nic extra. Můžete jen zvolit vzdálenost od od podií a ohně tak, jak moc chcete naladit volume svému spánku příjemné.

Ráno v 8:00 otvíráme prodej – snídaně zajištěny.

Dopoledne doprovodí hudba reprodukovaná nebo mladé kapelky, které si chtějí zahrát, uvidíme, jestli se někdo přihlásí.

Mezi dvanáctou a jednou se rozběhne dopolední program.

Znovu se budeme bavit až do druhé hodiny ranní. Tentokrát se budou střídat tři stanoviště. Velká s malou stage a stan s literárním uměleckým programem.

V neděli ráno jsme k dispozici, prodej pokračuje od 8:00 a snídaně jsou znovu zajištěny. Dopoledne to zabalíme a na rok se zase rozloučíme.

O nás :
Organizátorem Oakfestu je Spolek Oakfest, tedy šest obyvatel Dubu nad Moravou, Oaklanďani, kteří chtějí bez nároku na finanční odměnu uspořádat:
opravdový hudební festival ve své rodné vísce, který nabídne přehlídku muziky, která není mainstreamově komerční, sázíme na opravdovou hudební kvalitu.
Oakfest je mimo jiné benefiční festival na podporu práce s dětmi a dospívajícími, kteří čelí různým problémům:
zvládání a dopad svého rizikového chování (sebepoškozování, poruchy příjmu potravy, experimentování s adrenalinovými sporty apod.),
bojují s počátečními stádii závislostního chování (počítačové hry, sociální sítě, on-line sázení,návykové látky apod.),
nebo trpí sociálním vyloučením na základě svých specifik (problémy v rodině, šikana, kyberšikana, sociální a jiné fobie, nemocí jako ADHD apod.. které je odloučily od kamarádů a/nebo od společnosti).
Jednoduše, potřebují speciální odbornou podporu pro zajištění zdravého vývoje jejich osobnosti. Chceme podpořit jejich právo na plnohodnotně prožitý život věnováním výdělku z festivalu na profesionální práci prostřednictvím pracovníků P-centra, spolek.
www.p-centrum.cz

Speciální vzpomínku věnujeme kamarádům, kteří nás k této benefiční myšlence dovedli, protože právě tyhle problémy nasměrovaly jejich životy k předčasné smrti.

Otázky a odpovědi

Kdy?2021-05-09T18:36:49+00:00
  1. a 12. 6. 2021 začátek akce bude v pátek v 16:00 a konec po nedělní snídani, tedy 13.6. dopoledne
Kde?2020-01-28T08:49:25+00:00

Zůstaneme na našem milovaném místě Výletiště u splavu v Dubě nad Moravou – Výletiště U Splavu Bolelouc (GPS pozice 49.4928710127, 17.2734606678).

Je to skoro přesně mezi Olomoucí Prostějovem a Přerovem. Příjemný místo u řeky Moravy.

Důležité info pro všechny, kteří se k nám chystáte a neznáte to tady :

– kdo jede busem od Olomouce nebo Tovačova,VYSEDEJTE NA ZASTÁVCE BOLELOUC. Odtamtud je to k nám nejblíž.

Autobus ze směru Přerov a Prostějov zastavuje na zastávce Dub nad Moravou. Pak je to pěšo asi dva kiláky, ale kolem dvou hospod, tak pozor… 🙂

– kdo jedete autem NEPARKUJTE PROSÍM VE VESNICI, je dobrý dojet až k bráně, nasměrujeme vás na parkoviště, parkovat se bude zadarmo, ale hlídané to není.

Co se bude jíst?2020-01-27T13:26:44+00:00

Chystáme pro vás zase hromadu občestvení.

Bude pivo, limo, alko, nealko, kafe…
Dobry z udírny, grilu a další.
A samozřejmě nezapomeneme na vegetariány.

Více info časem doplníme…

Cigarety si vemte sebou vlastní.

Kde se bude spát?2018-02-04T22:20:50+00:00

V areálu bude prostor pro stanové městečko. Stany vlastní, půjčovnu nemáme.

Za kolik to bude?2023-02-12T11:10:08+00:00

 

Ahojte přátele Oakfestu, po dlouhé době se ozýváme, bohužel se smutnou zprávou. Letos Oak nebude. Po pěti letech našlapaných přípravami a pořádáním Oakfestu dochazime do bodu, kdy potřebujeme prázdniny. Pro změny v týmu a vyčerpání některých pořadatelů i pro finanční nejistotu letošního ročníku, jsme se rozhodli tento rok vynechat. Je to těžký rozhodnutí, zároveň víme, že došla šťáva a dělat Oak na sílu, na úkor zdraví a s zatím největší finanční nejistotu, nejde. Děkujeme všem za přízeň, neskutečně jsme si to s vámi užívali. Doufáme, že o sobě ještě uslyšíme. OAK

 

 

 

 

 

 

 

Co když se mi něco stane?2020-01-27T13:36:22+00:00

Po celou dobu konání festivalu budou přítomni kvalifikovaní zdravotníci.

Jak to bude s parkováním?2020-01-27T13:44:33+00:00

Vzhledem k omezené kapacitě areálu a bezpečí návštěvníků festivalu vpustíme do areálu jenom auta kapel a pořadatelů.
Pro návštěvníky chystáme parkoviště mimo areál. Na vstupní bráně vás na něj nasměrují – cca 150 m od areálu.

mapa parkování

Můžu si vzít s sebou pejska?2018-02-20T12:23:52+00:00

Pejsky prosím nechejte pro jejich dobro doma.

Předprodej vstupenek na rok 2022 spuštěn.

Koupit vstupenky

Dejte nám vědět

Pokud máte neco na srdci, tak neváhejte a podělte se o to s námi. Věškeré náměty, připomínky, otázky, stížnosti a vzkazy jsou vítány.