Vstupenky

Vstupenky 2018-03-08T22:34:26+00:00

Předprodej zahájen

Děkujeme, že máte zájem o vstupenky na Oakfest2018. V předprodeji se prodávají vstupenky pouze na oba dny (v ceně 300Kč/osobu).

Princip nákupu:

  • Vyplníte formulář níže.
  • Na mail uvedený ve fomuláři dostanete platební instrukce.
  • Po zaplacení a připsání částky na náš účet, vám na ten samý mail pošleme vstupenky.
  • Ty si vytisknete, příjdete s nima na festival a u vstupu budete dotázáni na heslo příslušící k dané vstupence.
  • Ke všem vstupenkám od jednoho objednavatele náleží jedno heslo.

Důležité je tedy hlavně při příchodu na festival vědět k vaší vstupence příslušné heslo. (a nebo se připojit na mail, kde ho budete mít od nás zaslané). Toto opatření slouží pro případ, když se někdo nějakým nepochopitelným způsobem zmocní nebo okopíruje vaši vstupenku, tak aby s ní neprošel.

  • Zákazník je v souvislosti se vstupem na Oakfestu vždy povinen dodržovat pravidla stanovená pořadatelem akce. Je rovněž povinen podrobit se provoznímu a návštěvnímu řádu místa konání akce. Pokud se tak chovat nebude, může být z akce vyveden bez možnosti návratu.
  • Taky nepřebíráme zodpovědnost za to, že se někdo zraní mimo areál.
  • Nepřebíráme odpovědnost za vaše věci, hlídejte si je, také auta, kterými přijedete nebudeme hlídat, protože budeme hlídat provoz v areálu. Parkovat se bude mimo areál.
  • Pořadateli Oakfestu je vyhrazeno právo na změnu jejího programu, termínu a místa konání. Nákupem vstupenky bere zákazník toto právo pořadatele na vědomí. O případné změně místa nebo data vás budeme informovat na uvedený email. Ale rozhodně nic takového v plánu nemáme, ale kdo ví, jestli třeba nebudou záplavy a jindy klidná Morava si neudělá výlet na Výletiště nebo tak něco.
  • Osobními údaji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, jsou informace o osobě zákazníka, na základě kterých jej lze přímo nebo nepřímo identifikovat. Pořadatelé Oakfestu osobní údaje shromažďují a uchovávají prostřednictvím elektronických nosičů informací v zabezpečeném datovém úložišti. Osobní údaje jsou chráněny v souladu s uvedeným zákonem o ochraně osobních údajů. Pořadatelé zpracovávají osobní údaje tak, že je sbírá pro pozdější využití, a to jen pro odesílání zakoupených vstupenek, zasílání informací o změnách a k umožnění vstupu zákazníka na Oakfest i včetně sdílení údajů s příslušným pořadatelem akce, tzn. Na vstupní bráně bude seznam těch, kteří zakoupili vstupenku v předprodeji a u jejich jména bude vygenerovaný kód vstupenky, díky tomu budeme moci kontrolovat pravost vstupenek. Nikdy nebudou vaše osobní data poskytnuty třetí straně, např. k reklamním účelům apod. Nejsme hlupci. Nemusíte vyslovovat nesouhlas se zpracováním svých údajů pro marketingové účely, protože je pro tento účel nesbíráme a zaručujeme se za to, že je nikomu nedáme.