Vstupenky

Vstupenky 2018-02-09T10:46:07+00:00

Předprodej zahájen

V předprodeji se prodávají vstupenky pouze na oba dny (v ceně 300Kč/osobu). Vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme.

  • Zákazník je v souvislosti se vstupem na Oakfestu vždy povinen dodržovat pravidla stanovená pořadatelem akce. Je rovněž povinen podrobit se provoznímu a návštěvnímu řádu místa konání akce. Pokud se tak chovat nebude, může být z akce vyveden bez možnosti návratu.
  • Taky nepřebíráme zodpovědnost za to, že se někdo zraní mimo areál.
  • Nepřebíráme odpovědnost za vaše věci, hlídejte si je, také auta, kterými přijedete nebudeme hlídat, protože budeme hlídat provoz v areálu. Parkovat se bude mimo areál.
  • Pořadateli Oakfestu je vyhrazeno právo na změnu jejího programu, termínu a místa konání. Nákupem vstupenky bere zákazník toto právo pořadatele na vědomí. O případné změně místa nebo data vás budeme informovat na uvedený email. Ale rozhodně nic takového v plánu nemáme, ale kdo ví, jestli třeba nebudou záplavy a jindy klidná Morava si neudělá výlet na Výletiště nebo tak něco.
  • Osobními údaji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, jsou informace o osobě zákazníka, na základě kterých jej lze přímo nebo nepřímo identifikovat. Pořadatelé Oakfestu osobní údaje shromažďují a uchovávají prostřednictvím elektronických nosičů informací v zabezpečeném datovém úložišti. Osobní údaje jsou chráněny v souladu s uvedeným zákonem o ochraně osobních údajů. Pořadatelé zpracovávají osobní údaje tak, že je sbírá pro pozdější využití, a to jen pro odesílání zakoupených vstupenek, zasílání informací o změnách a k umožnění vstupu zákazníka na Oakfest i včetně sdílení údajů s příslušným pořadatelem akce, tzn. Na vstupní bráně bude seznam těch, kteří zakoupili vstupenku v předprodeji a u jejich jména bude vygenerovaný kód vstupenky, díky tomu budeme moci kontrolovat pravost vstupenek. Nikdy nebudou vaše osobní data poskytnuty třetí straně, např. k reklamním účelům apod. Nejsme hlupci. Nemusíte vyslovovat nesouhlas se zpracováním svých údajů pro marketingové účely, protože je pro tento účel nesbíráme a zaručujeme se za to, že je nikomu nedáme.